Hizmetler /

EN YÜKESEK KALITE

İşlemler

Kesim

Topçular Demir Çelik ülkemizde kullanılan en geniş tasarlanmış kalıp çeliklerinin kesimi için geniş açılır makina parkuruna sahip olup, aynı zamanda 1000 ve üzeri çap(yuvarlak) çeliklerin kesimini yapabilmektedir.

Parlatma

Kalıplarınızda parlatma işlemleriniz için parlatma firmaları ile iletişime geçilir.

Yüzey İşleme

Topçular Demir Çelik ihtiyaç duyulması halinde müşterilerimizin çelikleri veya set'leri temizleme işlemi yapmaktadır.

Taşlama

Topçular Demir Çelik müşterileri isteğine bağlı, yoğunluklarından dolayı setlerini temizlik ve taşmala işlemlerini yaptırabilirler.

Isıl İşlem

Topçular Demir Çelik kendi bünyesinde ısıl işlem projesi olmamasına rağmen, ısıl işlem ile ilgili bilgileri müşterilerine veren ve en iyi ısıl işlem fabrikaları ile müşterilerini bir araya getirmektedir.

Satış Noktaları

Topçular Demir Çelik Merkezden satış ve şubeden satış olmak üzere iki farklı yeri mevcut olup parekende ve vadeli olarak işlem yapmaktadır.

En Çok Çeşit

Ürünlerimizde Görüldüğü Gibi Soğuk İş Takım Çelikleri, Sıcak İş Takım Çelikleri, Plastik Kalıp Çelikleri, Karbon Çelikleri ve Diğer Ürünlerin Bir Arada Olması Müşterilerimiz İçin Büyük Bir Olanak Sağlamaktadır.

En Uygun Fiyat

İster Peşin, İster Vadeli! İyi Bir Ürünü En Uygun Fiyatlarla Sizlere Sunuyoruz.Ölçülerinizi Bize Gönderin ve Kısa Zaman İçinde Fiyatlandırmanızı Yapalım Piyasa Koşullarında Ne Kadar Esnek Olduğumuzu Sizlere Gösterelim.

En Hızlı Sevkiyat

Çoklu Testerelerimiz İle Hızlı Kesim Sonrası Şehir İçi Sevkiyatlarımızı Firmanıza Ücretsiz Olarak Firmanıza veya Setçinize Teslim Ediyoruz, Şehir Dışı Sevkiyatlarımızı ise Sizler İçin En Uygun Ambar veya Nakliye Firmanıza Teslim Ediyoruz.

En Yükesek Kalite

Alım Yaptığımız Firmaların Sertifikalı Olmasına, Alınan Ürünün 1. Sınıf ve Garantili Olmasına Özen Verdiğimizi Aynı Zamanda Müşterilerimizi Kalite ve Kullanım Konusunda Bilgilendirdiğimizin Önemidir.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et ut wisi enim.